Gdzie?

Kalisz

Szkoła Policealna Awangarda

Aleja Wolności 25

Kiedy?

21 marca 2017

godz. 17:30 – 21:00

Kto?

Fryderyk Karzełek – gość specjalny

 

BILETY

Ilość ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

#5 Wielka Wymiana Kontaktów w Kaliszu!

 

ORGANIZATOR

LOGO-WEB-BEZ-TLA


PROGRAM

TAK BYŁO OSTATNIO W KALISZU

RAMPROGRAM

RAMPROGRAM

17:30 – 18:00 – rejestracja i networking

18:00 – 19:00 – „Pieniądze są sexy – jak stworzyć swoje wymarzone życie w oparciu i heksagon szczęścia?” – Fryderyk Karzełek

19:00 – 20:45 – wymiana kontaktów

20:45 – 21:00 – losowanie nagród, zakończenie


PRELEGENCI

PRELEGENCI

FRYDERYK KARZEŁEK

Twórca słynnej szkoły „Sprzedaży Naturalnej” oraz autor „Deklaracji Praw Człowieka Myślącego”, „Dekalogu Komunikacji” oraz książki „Pieniądze są sexy”. Właściciel 10 spółek z sektora finansów. Na bazie swoich doświadczeń, powstał wykład biznesowy „Droga Do Finansowego Bezpieczeństwa”, w którym do końca 2016 roku uczestniczyło ponad 31.000 osób. Obecnie jest mentorem projektów EuroCash i Gry o milion.

Wiecej na stronie www.fryderykkarzelek.pl

PASJA

 

SPRZEDAŻ

NETWORKING

KONTAKTY


OPINIE

Było warto! Jestem trenerem, doradcą i coachem i na I WWK nawiązałam relację z trenerką, z którą później rozpoczęłam współpracę przy projekcie szkoleniowym. Współpracujemy do dziś i bardzo się cieszę, że mogłam ją wtedy poznać. Nawiązałam również kontakt z kaliską projektantką. Nie wiedziałam wcześniej o jej istnieniu. A dziś noszę sukienkę zaprojektowaną i uszytą właśnie przez nią. Podczas WWK miałam okazję wysłuchać ciekawych prelekcji. Odnowiłam również znajomość z organizatorką imprezy i na kolejnej Wielkiej Wymianie Kontaktów miałam przyjemność wystąpić jako prelegentka. Rozpoczęłyśmy współpracę przy realizacji kilku projektów. Warto poznawać ludzi. Warto współpracować. Warto budować relacje!

Agnieszka Kubicka-Błońska

Centrum Rozwoju

Wielka Wymiana Kontaktów to NIE spotkanie, gdzie zbierasz wizytówki od zapaleńców, którzy nagabują Cię do sprzedaży produktów czy usług. To wydarzenie, gdzie przede wszystkim spotkasz ludzi, którzy prowadzą przeróżne małe biznesy rodzące się z pasji. Ludzi, którzy o swoich przedsięwzięciach opowiadają z wielkim zaangażowaniem i wypiekami na twarzy. Ludzi, z którymi będziesz mógł nawiązać owocną współpracę jutro bądź za rok. Z własnego doświadczenia mogę Tobie powiedzieć, że dzięki takiemu wydarzeniu dzisiaj mam kilka stałych i zadowolonych klientek, moja marka powoli zaczyna być rozpoznawalna i spotkałam kobietkę, z którą zawiązuje się mała przyjaźń. Zapraszam Cię na Wielką Wymianę Kontaktów.

Joana Kurzawa

AILA Kobieca Moda


DATA I MIEJSCE

DATA I MIEJSCE

21 marca 2017

Szkoła Policealna Awangarda

Aleja Wolności 25

KALISZ


TWOJA INWESTYCJA 

BILET PROMO

Do 20 marca 2017
49/1os
  • dla 1 osoby
KUP TERAZ

BILET Z KSIĄŻKĄ

Do 20 marca 2017
69/1os
  • 1 osoba
  • W cenie książka „Pieniądze są sexy” Fryderyka Karzełka o wartości 40zł.
KUP TERAZ

Na zatrudnianiu niewłaściwych ludzi stracił co najmniej 3 mln zł. Płaci podatki w Polsce. Jako były emigrant wie, że i zamożność prościej osiąga się właśnie tutaj. Głośno mówi, że emerytura to bzdura, bo pozbawia nas sensu istnienia. W książce, którą właśnie wydał przekonuje, że kariera od zera do milionera nie jest wyssanym z palca mitem, którym posługują się scenarzyści z fabryki snów. Fryderyk Karzełek, przedsiębiorca i money coach w autobiograficzny poradniku „Pieniądze są sexy”, przekonuje, że każdy może zarabiać. Sam zaczynał przecież od łopaty na emigracji: Skoro do bycia biednym nie trzeba mieć szczególnych predyspozycji poza tym, co wdrukują nam do głów otaczający świat i środowisko. Ponadto z „Pieniądze są sexy” czytelnik dowie się jak oszczędzać i pomnażać swoje aktywa, na czym polega dobra komunikacja, bez której nie da się zarabiać pieniądzy. Autor zdradza kilka trików, które pozwalają rozpoznać dobrego doradcę finansowego czy opłacalną i solidną franczyzę. Pokazuje też skuteczną drogę wyjścia ze spirali długów – pomógł już niejednemu Kowalskiemu w takiej sytuacji.

Książka o wartości 40zł znajdzie się w pakiecie Bilet + Książka (69zł)

Najczęściej zadawane pytania

Jak kupić bilet?

Bilet możesz zakupić dokonując przelewu na Przelewy24 lub bezpośrednio na poniższe konto:

49zł/1os. (do 20 marca)

79zł/2os. (do 20 marca)

69zł/1os. (+książka do 20 marca)

Ceny zawierają VAT. Aby otrzymać fakturę napisz na biuro@wielkawymianakontaktow.pl

Rachunek bankowy mBank: 61 1140 2004 0000 3602 7508 6024 Katarzyna Dziubałka Madziarów 4 04-444 Warszawa Tytuł przelewu: Imię, Nazwisko, E-mail! MIASTO

Tuż przed wydarzeniem dostaniesz e-mail potwierdzający z informacjami organizacyjnymi.

Faktura

Aby otrzymać fakturę podaj NIP przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego na Przelewy24. Możesz również napisać na kontakt@projektliderka.pl w tytule podając FAKTURA oraz imię i nazwisko.

Brak potwierdzenia wpłaty z Przelewy 24.

Jeśli opłaciłaś bilet przez Przelewy24, pieniądze zeszły z konta, lecz nie dostałaś potwierdzenia biletu, to znaczy, że podczas przelewu zamknęłaś zbyt szybko przeglądarkę.  Twoje pieniądze zostały przelane i jesteś na liście uczestników u nas  systemie. Możesz napisać na kontakt@projektliderka.pl, aby uzyskać e-mail potwierdzający.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Mam dla Ciebie BEZPŁATNY e-book

„53 Strategie na Super Efektywność”

oraz 3 BEZPŁATNE wideo niespodzianki!

Wszystko to zaraz po podaniu
imienia oraz e-mail!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress