Gdzie?

Katowice

HOTEL BEST WESTERN PREMIER****

ul. Bytkowska 1A

Kiedy?

17 październik 2017

godz. 17:30-21:30

Kto?

3 merytoryczne prelekcje

Ponad 100 Uczestników

BILETY

Od 39zł


JAK WYGLĄDA WYMIANA?

TAK BYŁO OSTATNIO!


PROGRAM

 

17:30 – 18:30 – networking moderowany przez Dorota Mastalska, Arena Biznesu

18:30 – 19:00 – „Dress-code w biznesie” – Barbara Lech

– jak Twój wizerunek oddziałuje na otoczenie

– jakie są sposoby autoprezentacji

– jaki jest Twój samokoncept i jak to wpływa na Twój biznes

– jakie znaczenie ma spójność i czym jest dress code i jak go wykorzystać

19:00 – 19:30 – „Pieniądze są sexy – jak stworzyć swoje wymarzone życie w oparciu o heksagon szczęścia?” – Fryderyk Karzełek

19:30 – 20:30 – wielka wymiana kontaktów

20:00 – 21:00 – „Nowoczesne sposoby inwestowania w nieruchomości” – Mariusz Pokrzywa

21:00 – 22:00  kolacja VIP, rozmowy w kuluarach

 

PRELEGENCI

FRYDERYK KARZEŁEK

Twórca słynnej szkoły „Sprzedaży Naturalnej” oraz autore „Deklaracji Praw Człowieka Myślącego”, „Dekalogu Komunikacji” oraz książki „Pieniądze są sexi”. Właściciel 10 spółek z sektora finansów. Na bazie swoich doświadczeń, powstał wykład biznesowy „Droga Do Finansowego Bezpieczeństwa”, w którym do końca 2016 roku uczestniczyło ponad 31.000 osób. Obecnie jest mentorem projektów EuroCash i Gry o milion.

Wiecej na stronie www.fryderykkarzelek.pl

BARARA LECH


Dyplomowana Life&Biznes Coach z ponad 600 godzinną praktyką, członkini Izby Coachingu. Od 2017 roku pełni rolę wicedyrektora oddziału Śląskiego Izby Coachingu. Specjalistka w zakresie coachingu wizerunku. Absolwentka pięciu kierunków studiów, w tym malarstwa oraz coachingu i mentoringu. Przeszkoliła kilka tysięcy osób, współpracowała z wieloma firmami w zakresie kreowania wizerunku i rozwoju osobistego. Od 2015 skoncentrowała się na coachingu i szkoleniach biznesowych dla firm. Regularnie uczestniczy w dużych wydarzeniach, na które jest zapraszana jako ekspert, specjalista i gość specjalny. Pracuje jako Coach, ponieważ uwielbia obserwować i wspierać klientki w drodze do celu.

MARIUSZ POKRZYWA


Mariusz Pokrzywa Prezes Zarządu firmy Doctor Q BUD, jest absolwentem Wydziału Elektroniki i Automatyki Przemysłowej Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Od 1997 roku razem prowadzi Krakowską firmę deweloperską Doctor Q BUD, w której zrealizowali razem ponad trzydzieści inwestycji na terenie Krakowa i Zakopanego, a prowadzili konsultacje przy kilkudziesięciu innych. Mariusz Pokrzywa specjalizuje się w przygotowaniu inwestycji, zarówno pod względem technicznym, jak i organizacyjno – prawno – finansowym. Prowadzi też specjalistyczne szkolenia. Jest członkiem Rotary i BNI. Mariusz Pokrzywa ma 56 lat i prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Z pośród wielu pasji, które realizuje, najważniejszymi są lotnictwo, żeglarstwo i szermierka. Szczególnie w tej ostatniej odnosi wiele sukcesów zarówno w Polsce jak i za granicą.

PASJA

SUKCES W BIZNESIE

NETWORKING

E

VIDEO


DATA I MIEJSCE

17 października 2017

Hotel BEST WESTERN PREMIER****

KATOWICE


TWOJA INWESTYCJA

BILET NORMAL

z VAT
70/1 os.
  • udział w wydarzeniu 1/os.
  • przerwa kawowa
KUP NA MIEJSCU

Na zatrudnianiu niewłaściwych ludzi stracił co najmniej 3 mln zł. Płaci podatki w Polsce. Jako były emigrant wie, że i zamożność prościej osiąga się właśnie tutaj. Głośno mówi, że emerytura to bzdura, bo pozbawia nas sensu istnienia. W książce, którą właśnie wydał przekonuje, że kariera od zera do milionera nie jest wyssanym z palca mitem, którym posługują się scenarzyści z fabryki snów. Fryderyk Karzełek, przedsiębiorca i money coach w autobiograficzny poradniku „Pieniądze są sexy”, przekonuje, że każdy może zarabiać. Sam zaczynał przecież od łopaty na emigracji: Skoro do bycia biednym nie trzeba mieć szczególnych predyspozycji poza tym, co wdrukują nam do głów otaczający świat i środowisko. Ponadto z „Pieniądze są sexy” czytelnik dowie się jak oszczędzać i pomnażać swoje aktywa, na czym polega dobra komunikacja, bez której nie da się zarabiać pieniądzy. Autor zdradza kilka trików, które pozwalają rozpoznać dobrego doradcę finansowego czy opłacalną i solidną franczyzę. Pokazuje też skuteczną drogę wyjścia ze spirali długów – pomógł już niejednemu Kowalskiemu w takiej sytuacji.

Książka o wartości 40zł znajdzie się w pakiecie VIP.

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

OFERTA KARNET OPEN DLA FIRM ORAZ DLA WYSTAWCÓW >> WSPÓŁPRACA

Najczęściej zadawane pytania

Jak kupić bilet?

Bilet możesz zakupić wybierając opcję przelewów online (Przelewy24) klikając w wyżej zamieszczony link. Wybrany bilet możesz zakupić dokonując przelewu bezpośrednio na poniższe konto.

70zł/1os.

120zł/2os.

99zł/1 VIP

Ceny zawierają VAT. Wystawiamy faktury.

Dane do przelewu

Rachunek bankowy mBank: 61 1140 2004 0000 3602 7508 6024

Katarzyna Dziubałka Madziarów 4 04-444 Warszawa.

Tytuł przelewu: Imię, Nazwisko, E-mail!, Miasto.

E-mail z Przelewy24 jest potwierdzeniem Twojego udziału w wydarzeniu. Tuż przed wydarzeniem dostaniesz e-mail potwierdzający z informacjami organizacyjnymi.

W razie pytan pisz na: kontakt@projektliderka.pl

 

Faktura

Aby otrzymać fakturę podaj NIP przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego na Przelewy24. Możesz również napisać na kontakt@projektliderka.pl w tytule podając FAKTURA oraz imię i nazwisko.

Brak potwierdzenia wpłaty z Przelewy 24.

Jeśli opłaciłaś bilet przez Przelewy24, pieniądze zeszły z konta, lecz nie dostałaś potwierdzenia biletu, to znaczy, że podczas przelewu zamknęłaś zbyt szybko przeglądarkę.  Twoje pieniądze zostały przelane i jesteś na liście uczestników u nas  systemie. Możesz napisać na kontakt@projektliderka.pl, aby uzyskać e-mail potwierdzający.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Mam dla Ciebie BEZPŁATNY e-book

„53 Strategie na Super Efektywność”

oraz 3 BEZPŁATNE wideo niespodzianki!

Wszystko to zaraz po podaniu imienia oraz adresu e-mail!

[mc4wp_form]

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress