Gdzie?

Katowice

HOTEL BEST WESTERN PREMIER****

ul. Bytkowska 1A

Kiedy?

13 marca 2017

godz. 17:30-21:30

Kto?

3 merytoryczne prelekcje

Ponad 100 Uczestników

BILETY

Od 39zł


JAK WYGLĄDA WYMIANA?

PROGRAM

 

17:30 – 18:30 – networking moderowany przez Dorota Mastalska, Arena Biznesu

18:30 – 19:00 – „Pieniądz Twoim partnerem w biznesie” – Celestyna Osiak

19:00 – 19:30 – „2 filary sukcesu firmy, czyli jak przełożyć porażkę w biznesowy sukces” – Izabela Krejca-Pawski

19:30 – 20:00 – wielka wymiana kontaktów

20:00 – 20:45 – „Pieniądze są sexy – jak stworzyć swoje wymarzone życie w oparciu o heksagon szczęścia?” – Fryderyk Karzełek

21:00 – 22:00  kolacja VIP, rozmowy w kuluarach

 

PRELEGENCI

FRYDERYK KARZEŁEK

Twórca słynnej szkoły „Sprzedaży Naturalnej” oraz autore „Deklaracji Praw Człowieka Myślącego”, „Dekalogu Komunikacji” oraz książki „Pieniądze są sexi”. Właściciel 10 spółek z sektora finansów. Na bazie swoich doświadczeń, powstał wykład biznesowy „Droga Do Finansowego Bezpieczeństwa”, w którym do końca 2016 roku uczestniczyło ponad 31.000 osób. Obecnie jest mentorem projektów EuroCash i Gry o milion.

Wiecej na stronie www.fryderykkarzelek.pl

IZABELA KREJCA-PAWSKI


Szkoli zespoły sprzedaży i obsługi klienta, stawiając je na nogi. 
Na co dzień prowadzi firmę szkoleniową IKP Szkolenia. Autorka książki „Sprzedaż. Tyko sprawdzone techniki” oraz licznych artykułów dla magazynów Szef Sprzedaży, Nowa Sprzedaż, czy As Sprzedaży.  Stworzyła program „14 dniowe Wyzwanie sprzedażowe”, który napędził do działania i podnoszenia wyników ponad 600 osób. Certyfikowany trener sprzedaży, ukończyła także studia podyplomowe Psychologia biznesu. Dzieli się tym co działa i kocha to, co przynosi efekty. Po jej szkoleniach sprzedajesz więcej. 
Poznaj Izę bliżej oglądając jej kanał na You Tube lub zajrzyj na stronę  www.izakrejcapawski.pl

CELESTYNA OSIAK

Certyfikowana coach przez Erickson College z Kanady oraz przez Denise Linn Soul Coach. Sacred Money Archetype Coach. Pierwszy Lider International Coach Federation w Krakowie, coach z ponad 1400 godzinami pracy coachingu z klientem. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu własnej firmy, szkoły językowej, która z sukcesem prowadziła usługi językowe dla międzynarodowych korporacji. Obecnie prowadzi firmę coachingowo-szkoleniową,  która oferuje programy indywidualne jak i grupowe dla kobiet przedsiębiorczych. Stale podnosi swoje kwalifikacje kształcąc się u amerykańskich mentorek Ali Brown czy Kendall Summerhawk. Jest niezwykle energetyzującym i inspirującym coachem i trenerem, a jej motto brzmi: „Pokochaj siebie!  Pokochaj pieniądze i w pełni realizuj siebie!”. www.celestyna.pl

PASJA

SUKCES W BIZNESIE

NETWORKING

E

VIDEO


OPINIE

Tego typu spotkania powinny być organizowane regularnie, abyśmy my – kobiety biznesu mogły nawzajem się wspierać i poznawać. Dzięki fenomenalnej Izie Makosz i jej niezwykle motywującemu wykładowi – zrozumiałam, że w każdym biznesie najważniejsi są ludzie. Nasze relacje, emocje, kontakt, a czasem nawet zwykły uśmiech! A tego na Wielkiej Wymianie Kontaktów nie brakuje :)

Izabella Garbarz

Fotograf, Bellove Moments

DATA I MIEJSCE

13 marca 2017

Hotel BEST WESTERN PREMIER****

KATOWICE


TWOJA INWESTYCJA

BILET NA MIEJSCU

80zł/1os

120zł/2os

150zł/VIP

Na zatrudnianiu niewłaściwych ludzi stracił co najmniej 3 mln zł. Płaci podatki w Polsce. Jako były emigrant wie, że i zamożność prościej osiąga się właśnie tutaj. Głośno mówi, że emerytura to bzdura, bo pozbawia nas sensu istnienia. W książce, którą właśnie wydał przekonuje, że kariera od zera do milionera nie jest wyssanym z palca mitem, którym posługują się scenarzyści z fabryki snów. Fryderyk Karzełek, przedsiębiorca i money coach w autobiograficzny poradniku „Pieniądze są sexy”, przekonuje, że każdy może zarabiać. Sam zaczynał przecież od łopaty na emigracji: Skoro do bycia biednym nie trzeba mieć szczególnych predyspozycji poza tym, co wdrukują nam do głów otaczający świat i środowisko. Ponadto z „Pieniądze są sexy” czytelnik dowie się jak oszczędzać i pomnażać swoje aktywa, na czym polega dobra komunikacja, bez której nie da się zarabiać pieniądzy. Autor zdradza kilka trików, które pozwalają rozpoznać dobrego doradcę finansowego czy opłacalną i solidną franczyzę. Pokazuje też skuteczną drogę wyjścia ze spirali długów – pomógł już niejednemu Kowalskiemu w takiej sytuacji.

Książka o wartości 40zł znajdzie się w pakiecie VIP.

DO WYDARZENIA POZOSTAŁO

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Najczęściej zadawane pytania

Jak kupić bilet?

Bilet możesz zakupić wybierając opcję przelewów online (Przelewy24) klikając w wyżej zamieszczony link. Wybrany bilet możesz zakupić dokonując przelewu bezpośrednio na poniższe konto.

80zł/1os.

120zł/2os.

150zł/VIP

Dane do przelewu

Rachunek bankowy mBank: 61 1140 2004 0000 3602 7508 6024

Katarzyna Dziubałka Madziarów 4 04-444 Warszawa.

Tytuł przelewu: Imię, Nazwisko, E-mail!, Miasto.

E-mail z Przelewy24 jest potwierdzeniem Twojego udziału w wydarzeniu. Tuż przed wydarzeniem dostaniesz e-mail potwierdzający z informacjami organizacyjnymi.

W razie pytan pisz na: kontakt@projektliderka.pl

 

Faktura

Aby otrzymać fakturę podaj NIP przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego na Przelewy24. Możesz również napisać na kontakt@projektliderka.pl w tytule podając FAKTURA oraz imię i nazwisko.

Brak potwierdzenia wpłaty z Przelewy 24.

Jeśli opłaciłaś bilet przez Przelewy24, pieniądze zeszły z konta, lecz nie dostałaś potwierdzenia biletu, to znaczy, że podczas przelewu zamknęłaś zbyt szybko przeglądarkę.  Twoje pieniądze zostały przelane i jesteś na liście uczestników u nas  systemie. Możesz napisać na kontakt@projektliderka.pl, aby uzyskać e-mail potwierdzający.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Mam dla Ciebie BEZPŁATNY e-book

„53 Strategie na Super Efektywność”

oraz 3 BEZPŁATNE wideo niespodzianki!

Wszystko to zaraz po podaniu imienia oraz adresu e-mail!

[mc4wp_form]

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress