Gdzie?

Kraków

Pauza in Garden

ul. Rajska 12

Kiedy?

11 października 2017

godz. 17:30-21:00

Kto?

2 PRELEGENTÓW

Ponad 100 Uczestników

BILETY

Od 39zł

 


#10 Wielka Wymiana Kontaktów

Zapraszamy na #10 edycję niezwykle popularnych spotkać networkingowych

 Wielka Wymiana Kontaktów

Zdobywaj wiedzę i wymieniaj się doświadczeniami z Przedsiębiorcami z Krakowa i okolic.

PASJA I ENERGIA

PIENIĄDZ

SKUTECZNA SPRZEDAZ

NETWORKING

Dziewczyny to było coś niesamowitego! Taka dawka inspiracji, motywacji i energii do działania nie zdarza się często, a szkoda… Dziękuję wspaniałym prowadzącym i równie wspaniałym Uczestniczkom! Dzięki Wam utwierdziłam się w przekonaniu, że warto robić to samo co inni, ale zupełnie inaczej. Na początku biznesowej drogi takie spotkania to priorytet. Do zobaczenia na następnej Wymianie!

Marcelina Górka

Osobista Stylistka, Garderoba w Pigułce

Dziękuję organizatorce spotkania – Kasi Dziubałce, pełnej energii Oli z Pani Swojego Czasu, niesamowicie zabawnej Celestynie Osiak, inspirującej Izie Makosz oraz wszystkim Dziewczynom, z którymi udało mi się zamienić chociaż kilka słów. Było świetnie, czekam na kolejne edycje!

Katarzyna Głąb

Po sukces na szpilkach

Tego typu spotkania powinny być organizowane regularnie, abyśmy my – kobiety biznesu mogły nawzajem się wspierać i poznawać. Dzięki fenomenalnej Izie Makosz i jej niezwykle motywującemu wykładowi – zrozumiałam, że w każdym biznesie najważniejsi są ludzie. Nasze relacje, emocje, kontakt, a czasem nawet zwykły uśmiech! A tego na Wielkiej Wymianie Kontaktów nie brakuje :)

Izabella Garbarz

Fotograf, Bellove Moments

%

GWARANCJA SATYSFAKCJI

PROGRAM

17:30 – 18:30 –  wymiana kontaktów cz.1 – moderacja Dorota Mastalska, Arena Biznesu

18:30 – 19:00 – „Twoja marka ONLINE – 5 sposobów jak dotrzeć do klienta” – Joanna Ceplin

19:00 – 19:30 – „Co spowalnia rozwój Twojego biznesu i dlaczego?” – praktyczne wskazówki i case study” – Izabela Makosz 

19:30 – 23:00  „Nowoczesne sposoby inwestowania w nieruchomości” – Mariusz Pokrzywa

20:30 – 21:00 – wymiana kontaktów cz. 3YDARZENI

PRELEGENCI

JOANNA CEPLIN

Specjalizuje się w social media marketing (marketingu społecznościowym) oraz Personal PR. Od ponad piętnastu lat związana z public relations, budowaniem wizerunku firm i marek z różnych branż. Partner w firmie Communico Arts i współzałożycielka agencji Lemon Social Media – laureata statuetki SUKCES 2015 w kategorii Innowacyjne działania w komunikacji. Autorka komentarzy dla Forbes.pl na temat wpływu mediów społecznościowych na biznes. Obecnie aktywnie szkoli i opracowuje strategie dla firm w obszarze marketingu społecznościowego i kreowania marki w Internecie. Trener skutecznej komunikacji online, autorka: Planera Nowoczesnego Przedsiębiorcy, kursu online „Jak tworzyć angażujące treści” oraz „Zaplanuj swój Biznes w mediach społecznościowych”, projektu MarkaOnline.pl oraz bloga www.joannaceplin.pl

IZABELA MAKOSZ

Izabela Makosz to kobieta, pełna energii i pasji, charyzmatyczna osobowość, której chętnie słuchają inne kobiety. Z wykształcenia prawnik, z zamiłowania przedsiębiorca,  jest założycielką pierwszej w Polsce wyspecjalizowanej sieci salonów depilacji woskiem Time For Wax. Przez 10 lat  konsekwentnie realizowała własną wizję biznesu, wprowadzając na polski rynek usług najwyższe zagraniczne standardy.Osoba pełna niezwykłej energii i pasji do dzielenia się wiedzą, twórczyni internetowej telewizji dla przedsiębiorczych kobiet Time for Business TV. W lipcu 2015 wydała swoją książkę „Gra o Biznes”, która cieszy się ogromna popularnością. Prelegentka na licznych konferencjach poświęconych prowadzeniu biznesu. Marka stworzona przez Izabelę Makosz została kupiona przez inwestorów w 2017 roku, dzięki czemu może cieszyć się wolnością finansową.

MARIUSZ POKRZYWA

Mariusz Pokrzywa Prezes Zarządu firmy Doctor Q BUD, jest absolwentem Wydziału Elektroniki i Automatyki Przemysłowej Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Od 1997 roku razem prowadzi Krakowską firmę deweloperską Doctor Q BUD, w której zrealizowali razem ponad trzydzieści inwestycji na terenie Krakowa i Zakopanego, a prowadzili konsultacje przy kilkudziesięciu innych. Mariusz Pokrzywa specjalizuje się w przygotowaniu inwestycji, zarówno pod względem technicznym, jak i organizacyjno – prawno – finansowym. Prowadzi też specjalistyczne szkolenia. Jest członkiem Rotary i BNI. Mariusz Pokrzywa ma 56 lat i prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Z pośród wielu pasji, które realizuje, najważniejszymi są lotnictwo, żeglarstwo i szermierka. Szczególnie w tej ostatniej odnosi wiele sukcesów zarówno w Polsce jak i za granicą.


Twoja inwestycja

BILET NORMAL

z VAT
70/1 os
  • wymiana kontaktów
  • wykłady
KUP TERAZ

WARSZTAT MENTORINGOWY Z IZABELĄ MAKOSZ

Wykupując BILET VIP zapisujesz się na 2-godzinny warsztat mentoringowy (grupa do 15 osób) z Izabelą Makosz.

Czym jest mentoring biznesowy w formie warsztatu?

1 sesja z mentoringiem to koszt od 500zł w górę. Na tym warsztacie masz okazję przebyć taki mentoring,a  Twoja inwestycja wyniesie zaledwie 100zł.

Czym charakteryzuje się warsztat?

  • mała grupa, możliwość wymiany doświadczeń
  • weryfikacja swoich pomysłów i obaw
  • wzajemne inspirowanie się i szukanie rozwiązań
  • uczenie się od innych

Utknęłaś w miejscu?

Nie wiesz wiesz co robisz, przerasta Cię sytuacja?

Chcesz dostać bardzo konkretne wskazówki biznesowe?

Będziemy omawiać obszary do poprawy u każdego z Uczestników.

MENTOR – IZABELA MAKOSZ

Z przyjemnością dzieli się wiedzą i opowiada o swoich doświadczeniach, żeby pomóc  przedsiębiorcom na ich drodze biznesowej. Jak mówią inni, jej niesamowita energia powinna być pakowana i sprzedawana na receptę jak lekarstwa w aptekach. Sama Izabela śmieje się, że swoją energię  wolałaby sprzedawać w hipermarkecie, żeby dotrzeć do jak najszersze grona odbiorców. Odpowiadając na liczne prośby o poradę i pytania młodych przedsiębiorców, stworzyła pierwszą w Polsce internetową telewizję dla przedsiębiorczych kobiet – Time For Business TV, gdzie dzieli się praktycznymi poradami na temat prowadzenia biznesu. Jej kanał prezentuje zupełnie nowe podejście do przedsiębiorczości, inspiruje, wspiera i motywuje do działania. !”. Osiągnęła jednak sukces dzięki własnej przedsiębiorczości i nieszablonowemu myśleniu. Nie tylko zbudowała koncept, który okazał się strzałem w 10, ale także w 2017 sprzedała go inwestorom, dzięki czemu może cieszyć się wolnością finansową. 

KUP BILET WWK Z WARSZTATAMI MENTORINGOWYMI

ilość miejsc ograniczona

KUPUJĘ

Najczęściej zadawane pytania

Jak kupić bilet na konferencję?

Bilet możesz zakupić dokonując przelewu klikając powyżej przez Przelewy24 lub bezpośrednio na poniższe konto:

49 zł/1os.

79 zł/2os.

129/1os VIP (z warsztatami Izabeli Makosz)

Ceny obowiązują do 10.10. Cena zawiera VAT.

BILETY NA MIEJSCU – płatność gotówką: 70zł 1os. 120zł/2os. 130zł/VIP

Dane do przelewu

Rachunek bankowy mBank: 61 1140 2004 0000 3602 7508 6024 Katarzyna Dziubałka Madziarów 4 04-444 Warszawa Tytuł przelewu: Imię, Nazwisko, E-mail! E-mail z Przelewy24 jest potwierdzeniem Twojego udziału w wydarzeniu. Tuż przed wydarzeniem dostaniesz e-mail potwierdzający z informacjami organizacyjnymi.

Faktura
Aby otrzymać fakturę podaj NIP przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego na Przelewy24. Możesz również napisać na kontakt@projektliderka.pl w tytule podając FAKTURA oraz imię i nazwisko.
Kupiłam bilet na Przelewy24 i nie został zaksięgowany.
Jeśli zakupiłaś bilet na Przelewy24 i nie dostałaś wiadomości e-mail potwierdzającej zakup – prawdopodobnie Twój przelew czeka na zaksięgowanie po mojej stronie. Czasami możesz dostać wiadomość z Przelwy24 o wykonaniu jakiejś akcji. Wstrzymaj się na 1 dzień, aż kwota zostanie zaksięgowana.
Nie mogę uczestniczyć w wydarzeniu.
Ze względu na rezerwację sali i miejsca bilety nie podlegają zwrotom. Niewykorzystany bilet można przekazać innej osobie.

Pauza in Garden


Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Mam dla Ciebie BEZPŁATNY e-book

„53 Strategie na Super Efektywność”

oraz 3 BEZPŁATNE wideo niespodzianki!

Wszystko to zaraz po podaniu
imienia oraz e-mail!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress