Gdzie?

Kraków

Food & People

ul. Grzegórzecka 21

Kiedy?

31 maja 2017

godz. 17:30-21:00

Kto?

2 PRELEGENTÓW

Ponad 100 Uczestników

BILETY

Od 29zł

 


#9 Wielka Wymiana Kontaktów

Zapraszamy na #9 edycję niezwykle popularnych spotkać networkingowych

 Wielka Wymiana Kontaktów

Zdobywaj wiedzę i wymieniaj się doświadczeniami z Przedsiębiorcami z Krakowa i okolic.

PASJA I ENERGIA

PIENIĄDZ

SKUTECZNA SPRZEDAZ

NETWORKING

Dziewczyny to było coś niesamowitego! Taka dawka inspiracji, motywacji i energii do działania nie zdarza się często, a szkoda… Dziękuję wspaniałym prowadzącym i równie wspaniałym Uczestniczkom! Dzięki Wam utwierdziłam się w przekonaniu, że warto robić to samo co inni, ale zupełnie inaczej. Na początku biznesowej drogi takie spotkania to priorytet. Do zobaczenia na następnej Wymianie!

Marcelina Górka

Osobista Stylistka, Garderoba w Pigułce

Dziękuję organizatorce spotkania – Kasi Dziubałce, pełnej energii Oli z Pani Swojego Czasu, niesamowicie zabawnej Celestynie Osiak, inspirującej Izie Makosz oraz wszystkim Dziewczynom, z którymi udało mi się zamienić chociaż kilka słów. Było świetnie, czekam na kolejne edycje!

Katarzyna Głąb

Po sukces na szpilkach

Tego typu spotkania powinny być organizowane regularnie, abyśmy my – kobiety biznesu mogły nawzajem się wspierać i poznawać. Dzięki fenomenalnej Izie Makosz i jej niezwykle motywującemu wykładowi – zrozumiałam, że w każdym biznesie najważniejsi są ludzie. Nasze relacje, emocje, kontakt, a czasem nawet zwykły uśmiech! A tego na Wielkiej Wymianie Kontaktów nie brakuje :)

Izabella Garbarz

Fotograf, Bellove Moments

%

GWARANCJA SATYSFAKCJI

PROGRAM

17:30 – 18:30 –  wymiana kontaktów cz.1 – moderacja Dorota Mastalska, Arena Biznesu

18:30 – 19:00 – „2 filary sukcesu firmy, czyli jak przełożyć porażkę w biznesowy sukces” – Izabela Krejca-Pawski

19:00 – 20:00 – wymiana kontaktów cz. 2

20:00 – 20:30- „Poza własną głową…czyli jak tworzyć świetnie prosperujący biznes wykraczając poza ograniczenia umysłu”- Sylwia Kocoń

20:30 – 21:30 – wymiana kontaktów cz. 3

Moderowana sesja networkingowa, podczas której będziesz miała okazję nawiązać oraz pogłębić kontakty biznesowe, znaleźć partnera w biznesie lub potencjalnych klientów.PARTNER WYDARZENI

PRELEGENCI

IZABELA KREJCA-PAWSKI

Dzieli się tym co działa i kocha to, co przynosi efekty.Po jej szkoleniach sprzedajesz więcej i wyrabiasz ze wszystkim, co masz do zrobienia. Na co dzień prowadzi firmę szkoleniową IKP Szkolenia. Autorka książki „Sprzedaż. Tyko sprawdzone techniki” oraz licznych artykułów dla magazynów Szef Sprzedaży, Nowa Sprzedaż, czy As Sprzedaży.  Stworzyła program „14 dniowe Wyzwanie sprzedażowe”, który napędził do działania i podnoszenia wyników ponad 600 osób. Certyfikowany trener sprzedaży, ukończyła także studia podyplomowe Psychologia biznesu.
Poznaj Izę bliżej oglądając jej kanał na You Tube lub zajrzyj na stronę  www.izakrejcapawski.pl

SYLWIA KOCOŃ

Metafizyczny psychoterapeuta. 14 lat życia zagranicą, 10 lat zmagania w korporacjach, 2 rozwody, 1 córeczka i jedna najważniejsza, płynąca z serca decyzja: otwarcie się na połączenie ducha i materii, serca i umysłu. Od 2012 roku prowadzi duchimateria.com, szkolenia na żywo, online oraz pracuje jako psychoterapeutka indywidualnie. Wspiera innych w powrocie do swojej autentyczności i lekkości życia, budowaniu zrozumienia i pewności siebie oraz kreowaniu życia, w którym problemy są postrzegane nie jako przeciwności, lecz dary.


Twoja inwestycja

BILET pojedynczy – 29zł/1os*

BILET podwójny – 50zł/2os*

W cenie:

– wykład i osobiste spotkanie z prelegentami

– wymiana kontaktów, gdzie możesz poznać nowych partnerów biznesowych i Twoich przyszłych klientów

Cena obowiązuje do 30 maja 2017. Cena zawiera VAT. Bilet na miejscu 50zł.

Przejście do sklepu

KUPUJĘ BILET

Najczęściej zadawane pytania

Jak kupić bilet na konferencję?

Bilet możesz zakupić dokonując przelewu klikając powyżej przez Przelewy24 lub bezpośrednio na poniższe konto:

29 zł/1os.

50 zł/2os.

Ceny obowiązują do 30 maja 2017. Cena zawiera VAT,

Dane do przelewu

Rachunek bankowy mBank: 61 1140 2004 0000 3602 7508 6024 Katarzyna Dziubałka Madziarów 4 04-444 Warszawa Tytuł przelewu: Imię, Nazwisko, E-mail! E-mail z Przelewy24 jest potwierdzeniem Twojego udziału w wydarzeniu. Tuż przed wydarzeniem dostaniesz e-mail potwierdzający z informacjami organizacyjnymi.

Faktura
Aby otrzymać fakturę podaj NIP przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego na Przelewy24. Możesz również napisać na kontakt@projektliderka.pl w tytule podając FAKTURA oraz imię i nazwisko.
Kupiłam bilet na Przelewy24 i nie został zaksięgowany.
Jeśli zakupiłaś bilet na Przelewy24 i nie dostałaś wiadomości e-mail potwierdzającej zakup – prawdopodobnie Twój przelew czeka na zaksięgowanie po mojej stronie. Czasami możesz dostać wiadomość z Przelwy24 o wykonaniu jakiejś akcji. Wstrzymaj się na 1 dzień, aż kwota zostanie zaksięgowana.
Nie mogę uczestniczyć w wydarzeniu.
Ze względu na rezerwację sali i miejsca bilety nie podlegają zwrotom. Niewykorzystany bilet można przekazać innej osobie.

People & Food


Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Mam dla Ciebie BEZPŁATNY e-book

„53 Strategie na Super Efektywność”

oraz 3 BEZPŁATNE wideo niespodzianki!

Wszystko to zaraz po podaniu
imienia oraz e-mail!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress