Gdzie?

HOTEL TOBACO

ul. Kopernika 64, 90-553 Łódź

Kiedy?

4 października 2017

Godz. 17:30-21:30

Kto?

3 Prelegentów

Ponad 100 Uczestników

Twoja inwestycja

Od 39zł/os.

 


#8 Wielka Wymiana Kontaktów w Łodzi!

WSPÓŁPRACA

eventy

hotel_tobaco_lodz1

P24

Arche

MZURI_zarzadzanie_najmem_kolor_RGB

PASJA I ENERGIA

WIZERUNEK

SUKCES

NETWORKING

Chciałam podziękować za możliwość uczestniczenia w spotkaniu WWK w Łodzi w ostatni wtorek 15 marca. Na spotkanie przyjechałam z Krakowa za namową i zaproszeniem koleżanki z Łodzi. Pomysł i idea spotkania bardzo mi się podoba, jestem pod ogromnym wrażeniem :) Naprawdę można się zainspirować. Po powrocie do domu od razu zapisałam się na wydarzenie WWK,  które będzie mieć miejsce w Krakowie 11 kwietnia. Już nie mogę się doczekać :)

Elżbieta Kucia

coachzkrakowa.pl

Bardzo dziękujemy za wspaniałe wykłady i świetną atmosferę. Nawiązałyśmy kilka fajnych kontaktów i w przyszłości zamierzamy regularnie uczestniczyć w Wielkich Wymianach Kontaktów.

Justyna i Monika

LOBOO

Na Wielkiej Wymianie Kontaktów po prostu trzeba być! Event zorganizowany DLA NAS Uczestników, nastawiony na Nasze profity i zadowolenie! Poznałam mnóstwo przedsiębiorczych kobiet, miałam okazję opowiedzieć o swoim projekcie i wziąć udział w warsztatach, które wzbogaciły moją wiedzę. To wydarzenie, które na długo zostanie w mojej pamięci, a zawarte na nim znajomości biznesowe zaowocują w przyszłości! Polecam i do zobaczenia na kolejnej WWK!

Katarzyna Ostrowska

Personal Shopper, You Look Great by Kate


PROGRAM

17:30 – 18:30 – wielka wymiana kontaktów cz. 1

18:30 – 19:00 –  „Kilka (z wielu) Złotych Zasad Przywództwa wg Johna Maxwella – jak stać się liderem, za którym idą ludzie.” – Andrzej Maciejewski

19:00 – 19:30 – „Jak napisać i wydać własną książkę?”- Patrycja Załug

Od dawna prowadzisz swoją firmę i czujesz, że już czas wykorzystać doświadczenie w pracy z klientami i stworzyć książkę ekspercką? Masz ochotę zawrzeć w książce zdobytą wiedzę, a przy okazji zarobić na urlop? A może Twoi klienci Ci mówią: „Powinieneś napisać książkę!”.

W trakcie wystąpienia dowiesz się:

– co daje napisanie i wydanie książki eksperckiej, poradnikowej
– kiedy zacząć pisać książkę ekspercką
– od czego zacząć pisanie i czy każdy może napisać książkę
– jak napisać książkę ekspercką, by inni chcieli ją przeczytać
– jakie masz możliwości wydawnicze

19:30 – 20:30 – wielka wymiana kontaktów cz. 2

20:30 – 21:00 –  „Pokochaj sprzedawanie, czyli jak odnieść sukces w biznesie” – Kasia Malinowska

21:00 – 22:00 – kolacja VIP/rozmowy w kuluarach


PRELEGENCI

PATRYCJA ZAŁUG

Pierwsza w Polsce dyplomowana trenerka kobiecej pewności siebie, doświadczony coach i mentorka przedsiębiorczych kobiet. Szkołę Liderek założyła, aby pomagać kobietom realizować ich własne marzenia i inspirować do tego, aby żyły i pracowały w spełnieniu i z pasją. Sama przeszła długą i krętą drogę zanim odnalazła swoje powołanie. Ukończyła prawo, aby przekonać się, że wkuwanie regułek ją nudzi, potem przez wiele lat pracowała w korporacji, w której osiągnęła wszystko, co chciała, aby odkryć… że to nie to. Wreszcie, zaufała swoim pragnieniom, rzuciła wszystko i założyła własny biznes. Prowadzi go pracując tak jak lubi i ile chce. Kocha rozmawiać z kobietami i pomagać im poczuć się pewnie w życiu i w biznesie. Uwielbia pisać, jest autorką trzech książek. Współwłaścicielka Akademii Kobiet Sukcesu, autorka projektu „Codziennie Pewna Siebie”. Jako ekspertka wypowiadała się m. in. dla TVP 1, Polsat News, Magazynu Coaching, Magazynu Vita, Poradnika Domowego, Olivii, Polskiego Radia, Radia Chili Zet, Pracuj.pl.

KASIA MALINOWSKA

Właścicielka INSPIRATION Centrum Językowo – Szkoleniowego. Przedsiębiorca w branży językowo- szkoleniowej od 2008.Trener rozwoju osobistego i coach od 2014. Dyrektor łódzkiego oddziału Polskiego Stowarzyszenia Coachingu i Rozwoju od 2015. Twórczyni projektu Kobiety! Czas na kawę, który otrzymał wyróżnienie w konkursie Prestiżowy Produkt Roku 2016 (organizowany przez magazyn Law Business Quality). Laureatka konkursu Polskie Lwice Biznesu 2016Prowadzi szkolenia dla firm, warsztaty rozwoju osobistego oraz coaching indywidualny (także w języku angielskim). Od stycznia 2015 prowadzi szkolenia językowe (Business English) dla ASM Centrum Badań i Analiz Rynku. Współpracuje z Przedsiębiorczą Kobietą w Łodzi, Łódzkim Kongresem Kobiet, a także kołami naukowymi UŁ. Pisze artykuły o tematyce rozwojowej dla portali Ty i Biznes, Imigomo, My Time, Motiwings  oraz magazynów Law Business Quality i LIFE in Łódzkie. Występuje jako prelegentka na konferencjach: Coach, Trener, Doradca zawodami XXI wieku, Profectus , Creative Vibes oraz Festiwalu PROGRESSteron i Łódź Miastem Kobiet. Jej życiowe motto: Nie tłumacz się, DZIAŁAJ !

 

ANDRZEJ MACIEJEWSKI

12 lat doświadczenia w pracy jako trener, Coach i Mentor.

Członek John Maxwell Team, międzynarodowej organizacji zrzeszającej trenerów przywództwa, coachów i mówców. Certyfikowany trener, mówca, Coach The John Maxwell Team. Szkoli zespoły, liderów, inspiruje do działania. Prowadzi warsztaty z przywództwa, zarządzania zespołem, negocjacji, pracy w zespole i rozwiązywania konfliktów. Jest trenerem metody Transforming Communication, której uczył się bezpośrednio u jej twórcy Richarda Bolstada- pozwalającej na rozwój nieagresywnej komunikacji i porozumienia zarówno w biznesie, jak i życiu prywatnym. Łącząc różne metody działania i daje uczestnikom swoich szkoleń wiedzę, którą mogą natychmiast stosować. Pracuje na case study uczestników, tworząc rozwiązania bezpośrednio na przykładzie klienta. Były reprezentant Polski w karate tradycyjnym i pasjonat rozwoju.


TWOJA INWESTYCJA

Bilet NORMAL

Zawiera VAT
70zł/os
  • networking
  • wykłady
  • przerwy kawowe
KUP TERAZ

Bilet VIP

Zawiera VAT
120zł/os
  • Networking, wykłady, przerwy kawowe
  • Kolacja VIP z Prelegentami od 21:00 do 22:00
  • Prezent od Ziaja
KUP TERAZ

OFERTA KARNET OPEN DLA FIRM ORAZ DLA WYSTAWCÓW >> WSPÓŁPRACA

DO WYDARZENIA POZOSTAŁO

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Najczęściej zadawane pytania

Jak kupić bilet?

Bilet możesz zakupić wybierając opcję przelewów online (Przelewy24) z powyższej oferty biletowej.

70zł – 1 osoba (z VAT)

120zł –  2 osoby (z VAT)

120zł –  1 osoba VIP  (z VAT)

Wybrany bilet możesz zakupić dokonując przelewu bezpośrednio na poniższe konto. Bilet można zakupić gotówką na miejscu.

Dane do przelewu

Rachunek bankowy mBank: 61 1140 2004 0000 3602 7508 6024 Katarzyna Dziubałka Madziarów 4 04-444 Warszawa Tytuł przelewu: Imię, Nazwisko, E-mail! E-mail z Przelewy24 jest potwierdzeniem Twojego udziału w wydarzeniu. Tuż przed wydarzeniem dostaniesz e-mail potwierdzający z informacjami organizacyjnymi.

FAKTURA
Aby otrzymać fakturę podaj NIP przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego na Przelewy24. Możesz również napisać na kontakt@projektliderka.pl w tytule podając FAKTURA oraz imię i nazwisko.  
Nie działa opcja przelewów.

Wybrany bilet możesz zakupić  dokonując przelewu bezpośrednio na poniższe konto. Jeśli zakupiłeś bilet przez Przelewy24 i nie doszło potwierdzenie, a pieniądze zeszły z konta – jesteś na liście i dostaniesz od nas potwierdzenie mailowe.

Dane do przelewu

Rachunek bankowy mBank: 61 1140 2004 0000 3602 7508 6024 Katarzyna Dziubałka Madziarów 4 04-444 Warszawa Tytuł przelewu: Imię, Nazwisko, E-mail!

4 października 2017

HOTEL TOBACO

ul. Kopernika 64, 90-553 Łódź

 

HOTEL TOBACO

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Mam dla Ciebie BEZPŁATNY e-book

„53 Strategie na Super Efektywność”

oraz 3 BEZPŁATNE wideo niespodzianki!

Wszystko to zaraz po podaniu
imienia oraz e-mail!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress