Wielka Wymiana Kontaktów (WWK) to największe cykliczne spotkania networkingowe dla dużych grup Przedsiębiorców skupionych w 14 dużych i mniejszych miastach Polski oraz w Londynie.                         Terminy spotkań w 2017:

LUBLIN 12.09

BYDGOSZCZ 20.09 

POZNAŃ 20.09

KALISZ 25.09

 WARSZAWA 27.09

TRÓJMIASTO 3.10

ŁÓDŹ 4.10 

WROCŁAW 10.10

KRAKÓW 11.10

KATOWICE 17.10

OPOLE 25.10

SZCZECIN 26.10

BIAŁYSTOK 30.10

 

MISJA

Budowanie i rozwijanie społeczności Przedsiębiorców w Polsce oraz promocja ich biznesów poprzez spotkania na żywo, networking, konferencje oraz wykłady.

WIELKA WYMIANA KONTAKTÓW – CELE 2017

  • cykliczne spotkania networkingowe ponad 100-osobowych grup przedsiębiorców w 14 dużych miastach w Polsce
  • przekazywanie najnowszej wiedzy biznesowej od trenerów biznesu oraz inspirowanie do efektywnego budowania biznesu poprzez prezentację ludzi sukcesu
  • przekazanie informacji pomocnych w rozwijaniu firm oraz polskich marek

DO KOGO SKIEROWANE JEST SPOTKANIE?

  • do osób, które są właścicielami małych i średnich firm
  • do osób szukających kontaktów biznesowych, klientów i nowych rozwiązań biznesowych
  • do osób, które są na początku drogi biznesowej lub marzą o własnej firmie
  • dla osób, które chcą się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty w aktywnej grupie ludzi biznesu

OSIĄGNIĘCIA W LICZBACH

WIELKICH WYMIAN KONTAKTÓW

SPOŁECZNOŚĆ KOBIET

MIAST W POLSCE

Liczba osób, która wzięła udział w konferencjach


ZESPÓŁ

 

KATARZYNA DZIUBAŁKA – Pomysłodawczyni i główna organizatorka spotkań

Konferencje pt. Twoja Pasja Twoja Firma zaczęła organizować w 2013r. W ciągu 3 lat zorganizowała ponad 85 dużych spotkań networkingowych w całej Polsce i za granica pod hasłem Wielka Wymiana Kontaktów.

Studiowała na czterech Uczelniach Wyższych – Uniwersytecie Warszawskim, SGH, University of Surrey oraz Getulio Vargas w Brazylii. Posiada 2 magistry, w tym 1 z anglistyki oraz 1 z zarządzania z SGH. 5 lat spędziła w korporacji, zarządzając zespołami projektowymi, gdzie w tym czasie otworzyła swoją firmę i zaczęła organizować konferencje dla Kobiet Przedsiębiorczych. Zbudowała społeczność wokól marki Twoja Pasja Twoja Firma oraz Inspirująco dla Kobiet, które liczą ponad 20 tys. osób. Ukończyła Szkołę Liderek oraz liczne kursy biznesowe u polskich i zagranicznych trenerów. Obecnie zafascynowana jest zen coachingiem. Jej pasją jest rozwój osobisty i duchowy, podróże oraz taniec. Zawsze pozytywnie zakręcona i spontanicznie nastawiona do życia – uwielbia łączyć ludzi i jest zwolenniczką biznesu opartego na pasji o naturalnych talentach. Od 2016 roku jest również redaktor naczelną magazynu i portalu dla Kobiet Przedsiębiorczych www.liderka.pl. Autorka licznych artykułów na temat networkingu. Regularnie występuje w mediach, gdzie dzieli się swoimi doświadczeniami i wiedzą biznesową.

KATARZYNIE DZIUBAŁKA W MEDIACH:

Wywiad dla magazynu i portalu >> Veronique << „Działam mimo strachu”

Wywiad w telewizji internetowej >> Time for Business TV << „Czy można zrobić biznes na konferencjach?”

Wywiad w telewizji internetowej >> Tu i teraz << „Wielka wymiana kontaktów”

Wywiad dla portalu >> Wzburzone wody << „Od project managera do własnego biznesu i organizacji spotkań networkingowych”

Wystąpienie na konferencji >> Masz w sobie MOC << „Jak rozkręcić biznes na etacie?”

Wywiad dla portalu >> Ty i Biznes <<

Audycja w >> Radio Praga << „Pasja jest Kobietą”

Artykuł dla >> Personal Branding Polska << „Wierzę w potęgę networkingu”

LIDIA POPŁAWSKA – Współorganizatorka Wielkich Wymian Kontaktów, właścicielka agencji eventowej Eventy Diamenty

Szlifuje diamenty i przewiduje przyszłość. Zorganizowała ponad 150 wydarzeń, w których wzięło udział ponad 100 000 uczestników. Kreatorka milionów dobrych emocji. Ludzie, którzy dla Ciebie pracują, tworzą markę, którą kochasz, Twoi klienci – to Twoje diamenty. Event pozwoli Ci docenić – oszlifować każdy z nich. Lidia organizuje eventy – najlepsze narzędzie marketingu, ale dające wiele niespodzianek. Tworzenie eventu to zajęcie dla lubiących stres – planowanie, pomysły, budżet, zarządzanie ludźmi, presja czasu, przewidywanie, negocjacje, plan B, C i jeszcze D…

Jej praca wynika z PASJI – eventy organizuje od pierwszego roku studiów (administracja na WPiA UŁ). Studia dzienne i podyplomowe, praca, praktyki, taniec, samorząd, eventy i lata pracy z ludźmi sprawiły, że stała się symbolem zorganizowania i kopalnią kontaktów – zna tak wielu fachowców, że dobiera ludzi do zadania w kilka sekund. Kiedy nie „eventuje” przychodzi czas na sztukę: jest uzależniona od teatru, tańca (aktualnie tango), koncertów i kina Felliniego, Lyncha, Scorsese, Allena. W pracy opanowana, skuteczna, konkretna i szybko podejmuje decyzje. Nie stresują ją wystąpienia publiczne, więc w każdym momencie może poprowadzić imprezę (co praktykuje z Kasią ). Zakupy i rozmowy o kosmetykach zamienia na śledzenie polityki i szkolenia z negocjacji. U ludzi ceni szybkość w działaniu, własne opinie i zasady, niechęć do dyskusji o cudzym życiu i brak obaw o opinię innych. Świadome własne życie i wzbogacanie go pasją daje dobrą energię. Event to energia więc żyjmy z pasją i bierzmy dobrą energię z profesjonalnie przygotowanego eventu.

LIDIA POPŁAWSKA W MEDIACH

Wywiad na Wielkiej Wymianie Kontaktów dla lubelska.tv

O organizacji eventów dla lodz.eska.pl

ROMA SZAFAREK – Współorganizatorka Wielkiej Wymiany Kontaktów we Wrocławiu. Make-up, Hair i Style expert.

Na co dzień jest wizażystką i stylistką, w swoim fachu z sukcesami pracuje od 2004 roku. Z miłości do nauki ukończyła kilka kierunków studiów, jest absolwentką: UAM w Poznaniu kierunku Pedagogika(w tym studia we Francji Universite Nancy II Culture et Communication) oraz WSB we Wrocławiu kierunku Trener Biznesu, UE we Wrocławiu kierunku Zarządzanie i Marketing. Od 2009 roku prowadzi własną firmę, dzięki której nauczyła się bardzo dużo, jej pasją stał się biznes i poszukiwanie w nim nowych rozwiązań.

Po studiach postanowiła zamieszkać we Wrocławiu i dzięki networkingowi poznała tam wiele wspaniałych osób, w tym też swoich klientów. Działanie na rzecz łączenia biznesów, poznawania ludzi ze sobą oraz uczestniczenie w ciekawych prelekcjach jest w nią wrośnięte. W roku 2015 postanowiła zaprosić Izabelę Makosz na prelekcję do Wrocławia, dzięki czemu poznałam Katarzynę Dziubałkę i połączyłam z nią siły współorganizując WWK we Wrocławiu.

Poznaj  bliżej Romę: Facebook, Instagram: Roma Szafarek make up_hair_style expert

www.romaszafarek.pl

URSZULA SOBCZAK – Współorganizatorka Wielkiej Wymiany Kontaktów w Kaliszu, pomysłodawczyni i zarządzająca we Wszystkich Barwach Kobiecości – platformie łączącej Kobiety, które poszukują inspiracji, motywacji i wiedzy z tymi, które mogą i chcą się nimi dzielić.

POKORA, AUTENTYCZNOŚĆ, NATURALNOŚĆ, OTWARTOŚĆ, EMPATIA to słowa, które najlepiej wyrażają to kim jest i co z powodzeniem wykorzystuje przy realizacji swoich projektów. Jest niepoprawną optymistką, pasjonatką rozwoju osobistego, miłośniczką networkingu i propagatorką współpracy. Przez wszystkie działania Uli przemawia wiara w nieograniczoną siłę kobiet, fascynacja kobiecą różnorodnością i wielozadaniowością. Prowadzi autorski program w telewizji internetowej Tomasz Słodki Live, jest autorką książki „Wszystkie Barwy Kobiecości”, w której 52 kobiety odpowiadając na te same pytania, pokazują swoją różnobarwność, organizuje wydarzenia rozwojowe dla kobiet pod nazwą Cafe Mikser z Wszystkimi Barwami Kobiecości oraz konferencje z zakresu finansów osobistych i seksualności kobiet.

URSZULA SOBCZAK W MEDIACH

Wywiad w programie Liderka
www.wszystkiebarwykobiecosci.pl/

 


WSPÓŁPRACA

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress