Gdzie?

WARSZAWA

CENTRUM GIEŁDOWE

ul. Książęca 4

Kiedy?

16 listopada 2017

Godz. 17:00-22:00

Kto?

2 gości specjalnych

Ponad 150 Przedsiębiorców.

Ilośc biletów

OGRANICZONA

Decyduje kolejność zgłoszeń


 #18 edycja Wielkiej Wymiany Kontaktów

WIELKI POWRÓT na warszawską Giełdę Papierów Wartościowych

Zgarnij wiedzę i kontakty!


NETWORKING

PERSONAL BRANDING

INWESTOWANIE

PASJA


VIDEO


OPINIE

WWK daje ludziom aktywnym i przedsiębiorczym doskonałą okazje do rozwoju swoich biznesów i firm, to w trakcie WWK nawiązują się dobre biznesowe relacje, pomysły na synergię i plany do działania. Osobiście podczas spotkań, w których uczestniczyłam a były one przygotowane w bardzo profesjonalny sposób nawiązałam kontakty biznesowe, które przyniosły realizację konkretnych projektów. Tam poznajemy nie tylko swoich potencjalnych partnerów w biznesie, często poznajemy ludzi, którzy z czasem stają się naszymi przyjaciółmi a to dar bezcenny.

Ewa Daroszewska

Certyfikowanyy Trener Fris, www.evolet.edu.pl

Niesamowita energia, ciekawe rozmowy z niezwykłymi, przedsiębiorczymi kobietami, merytoryczna wiedza w części wykładowej. Czekam na kolejne edycje!

Kinga Kowalska

Redaktor Naczelna, www.woman-news.pl

Każdy biznes, każde szkolenie mówi o nawiązaniu relacji z Twoim Klientem. Dzięki WWK zamieniłem zimne kontakty na ciepłe. Pojawiając się regularnie na wymianach, spotykając wcześniej poznanych ludzi – nawiązujemy trwałe relacje, które pozwalają nam osiągnąć założone wcześniej cele.

Tomasz Żydak

Be Young E&T

%

GWARANCJA SATYSFAKCJI


PROGRAM

 

2 SALE:  RÓWNOLEGŁA WYMIANA KONTAKTÓW I WYKŁADY

 

17:30 – 18:30 – Wielka Wymiana Kontaktów cz. 1 

Moderacja networkingu – Dorota Mastalska, Arena Biznesu

18:30 – 19:00 – „Co spowalnia rozwój Twojego biznesu i dlaczego?” – praktyczne wskazówki i case study” – Izabela Makosz  

19:00 – 20:00 – „Dream. Plan. Success” – Krzysztof Hillar

Podczas swojego wystąpienia Krzysztof pokaże, dlaczego bogatsi stają się coraz bogatsi i dążą do nowych lepszych rezultatów, a biedni stają się coraz biedniejsi i bardziej nieszczęśliwi. Opowie również o tym, jak on zaczynając w branży od zera i w rok osiągnął to, na co inni pracują latami. Podczas spotkania z Krzysztofem dostaniesz rozwiązanie, które będziesz mógł zastosować już po spotkaniu

20:00 – 21:00 – Wielka Wymiana Kontaktów cz. 2 

21:00 – 22:00 – Kolacja VIP/wymiana kontaktów


PRELEGENCI 

PRELEGENCI

IZABELA MAKOSZ

Izabela Makosz to kobieta, pełna energii i pasji, charyzmatyczna osobowość, której chętnie słuchają inne kobiety. Z wykształcenia prawnik, z zamiłowania przedsiębiorca,  jest założycielką pierwszej w Polsce wyspecjalizowanej sieci salonów depilacji woskiem Time For Wax. Przez 10 lat  konsekwentnie realizowała własną wizję biznesu, wprowadzając na polski rynek usług najwyższe zagraniczne standardy.Osoba pełna niezwykłej energii i pasji do dzielenia się wiedzą, twórczyni internetowej telewizji dla przedsiębiorczych kobiet Time for Business TV. W lipcu 2015 wydała swoją książkę „Gra o Biznes”, która cieszy się ogromna popularnością. Prelegentka na licznych konferencjach poświęconych prowadzeniu biznesu. Marka stworzona przez Izabelę Makosz została kupiona przez inwestorów w 2017 roku, dzięki czemu może cieszyć się wolnością finansową.

KRZYSZTOF HILLAR

Przedsiębiorca, trener komunikacji, mówca motywacyjny. Specjalista w dziedzinie wystąpień biznesowych, motywacji i sprzedaży „jeden do wielu”. Szkoli menedżerów, liderów, przedsiębiorców, prowadzi coachingi dla zarządów, kadry kierowniczej i zespołów sprzedaży. Zaufało mu wiele dużych firm (m.in. PKN Orlen, Energa SA). Uczy, jak dawać wartość i sprzedawać poprzez wystąpienia i prezentacje biznesowe. Podczas swoich warsztatów (ponad 3000 uczestników) pomaga odkryć przeszkody, które uniemożliwiają ludziom osiąganie kolejnych sukcesów oraz wprowadzać́ nowe przekonania wspierając ich cele. Sam osiąga wszystko, co sobie wymyśli. W ciągu roku, odkąd pojawił się w branży edukacyjnej, zdobył więcej niż inni przez wiele lat. Współtworzy i jest Wiceprezesem Grupy Momentum, do której należą spółki Librandt, Personal Excellence Network, Momentum Trainers. Twórca systemu INFLUENCE SPEAKER i SUPER SPEAKER SYSTEM, dzięki któremu każdy jest w stanie przygotować się do wyjścia przed dużą publiczność, występowania w mediach i przemówień́ przed kamerą.


INWESTYCJA

TWOJA INWESTYCJA

69 PLN z VAT*

PROMO NORMAL

  • networking
  • wykłady
  • przerwy kawowe

*promo do 31.10

KUP TERAZ

119 PLN z VAT*

PODWÓJNE PROMO

  • networking dla 2 os.
  • wykłady dla 2 os.
  • przerwy kawowe dla 2 os.

*promo do 31.10

KUP TERAZ

129 z VAT*

VIP

  • wykłady + przerwy kawowe
  • poczęstunek VIP
  • upominki od Partnerów
  • koalcja VIP

*promo do 31.10

KUP TERAZ

OFERTA KARNET OPEN DLA FIRM ORAZ DLA WYSTAWCÓW >> WSPÓŁPRACA

DO KOŃCA RPOMOCJI POZOSTAŁO

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Najczęściej zadawane pytania

CENNIK

Bilet możesz zakupić dokonując przelewu na Przelewy24 lub bezpośrednio na poniższe konto:

69zł/1os.

119zł/2os

129zł/VIP

Podane ceny obowiązują do 31.10.2017 i zawierają 23% VAT.

Aby otrzymać fakturę napisz na biuro@wielkawymianakontaktow.pl Rachunek bankowy mBank: 61 1140 2004 0000 3602 7508 6024 Katarzyna Dziubałka Madziarów 4 04-444 Warszawa Tytuł przelewu: Imię, Nazwisko, E-mail! MIASTO Tuż po wpłynięciu wpłaty na konto dostaniesz e-mail potwierdzający z informacjami organizacyjnymi.

PRZELEWY 24
E-mail z Przelewy24 jest potwierdzeniem Twojego udziału w wydarzeniu. Jeśli nie dostałeś potwierdzenie przelewu z Przelewy24, a pieniądze zostały pobrane z Twojego konta – Twój udział w wydarzeniu jest potwierdzony i dostaniesz informacje organizacyjne. W razie pytań napisz na: kontakt@projektliderka.pl
FAKTURA

Aby otrzymać fakturę podaj NIP przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego na Przelewy24. Możesz również napisać na biuro@wielkawymianakontaktow.pl w tytule podając FAKTURA oraz imię i nazwisko.

Nie mogę uczestniczyć w wydarzeniu.
Ze względu na rezerwację sali i miejsca bilety nie podlegają zwrotom. Niewykorzystany bilet można przekazać innej osobie.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Partnerzy

Mam dla Ciebie BEZPŁATNY e-book

„53 Strategie na Super Efektywność”

oraz 3 BEZPŁATNE wideo niespodzianki!

Wszystko to zaraz po podaniu imienia oraz e-mail!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress