Gdzie?

WARSZAWA

Giełda Papierów Wartościowych ul. Książęca 4

Kiedy?

6 kwietnia 2017

Godz. 17:00-22:00

Kto?

2 Gości specjalnych

Ponad 150 Przedsiębiorców

Ilośc biletów

OGRANICZONA

Decyduje kolejność zgłoszeń


Po raz trzeci spotka się ponad 150 Przedsiębiorców wraz z inwestorami na Giełdzie Papierów Wartościowych podczas #16 edycji Wielkiej Wymiany Kontaktów.

Zdobywaj wiedzę i rozwijaj biznes dzięki kontaktom!

 

WSPÓŁORGANIZACJA

WSPÓŁORGANIZACJA

logo2

 

SPONSOR OGÓLNOPOLSKI

Leasing BZ WBK logo

 

PARTNERZY 

PARTNERZY MERYTORYCZNI

Gatta logo png

pacze

getresponse

loga_LIDEX

 


NETWORKING

PERSONAL BRANDING

SPRZEDAŻ

PASJA


VIDEO


OPINIE

WWK daje ludziom aktywnym i przedsiębiorczym doskonałą okazje do rozwoju swoich biznesów i firm, to w trakcie WWK nawiązują się dobre biznesowe relacje, pomysły na synergię i plany do działania. Osobiście podczas spotkań, w których uczestniczyłam a były one przygotowane w bardzo profesjonalny sposób nawiązałam kontakty biznesowe, które przyniosły realizację konkretnych projektów. Tam poznajemy nie tylko swoich potencjalnych partnerów w biznesie, często poznajemy ludzi, którzy z czasem stają się naszymi przyjaciółmi a to dar bezcenny.

Ewa Daroszewska

Certyfikowanyy Trener Fris, www.evolet.edu.pl

Niesamowita energia, ciekawe rozmowy z niezwykłymi, przedsiębiorczymi kobietami, merytoryczna wiedza w części wykładowej. Czekam na kolejne edycje!

Kinga Kowalska

Redaktor Naczelna, www.woman-news.pl

Każdy biznes, każde szkolenie mówi o nawiązaniu relacji z Twoim Klientem. Dzięki WWK zamieniłem zimne kontakty na ciepłe. Pojawiając się regularnie na wymianach, spotykając wcześniej poznanych ludzi – nawiązujemy trwałe relacje, które pozwalają nam osiągnąć założone wcześniej cele.

Tomasz Żydak

Be Young E&T

%

GWARANCJA SATYSFAKCJI


PROGRAM

17:00 – 18:30 – Wielka Wymiana Kontaktów cz. 1 

Moderacja networkingu – Dorota Mastalska, Arena Biznesu

18:30 – 19:00 – „Pieniądz Twoim partnerem w biznesie” – Celestyna D. Osiak

19:00 – 19:30 „Masz tylko jedno życie – zrób z niego arcydzieło” Marcin Kozerawski

19:30 – 20:00 – Wielka Wymiana Kontaktów cz. 2 

20:00 – 20:40 – Pieniądze są sexy- jak stworzyć swoje wymarzone życie w oparciu o heksagon szczęścia?” – Fryderyk Karzełek

20:40 – 22:00 – Wielka Wymiana Kontaktów cz. 3 


PRELEGENCI 

PRELEGENCI

CELESTYNA OSIAK – BUSINESS EXPERT

Certyfikowana coach przez Erickson College z Kanady oraz przez Denise Linn Soul Coach. Sacred Money Archetype Coach. Pierwszy Lider International Coach Federation w Krakowie, coach z ponad 1400 godzinami pracy coachingu z klientem. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu własnej firmy, szkoły językowej, która z sukcesem prowadziła usługi językowe dla międzynarodowych korporacji. Obecnie prowadzi firmę coachingowo-szkoleniową,  która oferuje programy indywidualne jak i grupowe dla kobiet przedsiębiorczych. Stale podnosi swoje kwalifikacje kształcąc się u amerykańskich mentorek Ali Brown czy Kendall Summerhawk. Jest niezwykle energetyzującym i inspirującym coachem i trenerem, a jej motto brzmi: „Pokochaj siebie!  Pokochaj pieniądze i w pełni realizuj siebie!”. www.celestyna.pl

MARCIN KOZERAWSKI – BUSINESS OWNER

Obecnie właściciel kilku spółek biznesowych. W swoich firmach zatrudnia ponad 100 osób. Wycena spółek prowadzonych przez Marcina to blisko 80 mln zł. Marcin Kozerawski nauki pobierał w Narodowym Banku Polski, na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz u wielu najwybitniejszych autorytetów Swiatowych, do których należą:Sir Richard Brandson, Lord Alan Sugar, Anthony Robbins, Blair Singer, Bodo Schafer, Harv Eker, Brian Tracy, Tony Gordon, Robert Cialdini, Robert Allen, Robert Kiyosaki, Dr Joe Vitale i wielu, wielu innych, Czynne zdobywanie doświadczeń w kontaktach biznesowych, negocjacjach, budowaniu zespołu doradców i sprzedawców oraz zarządzaniu zespołami ludzkimi, pogłębiał uczestnictwem w kilkuset szkoleniach oraz lekturą ogromnej ilości literatury fachowej w języku polskim i angielskim. Na co dzień swój czas spędza z ukochaną osobą, uprawia sporty i pracuje po 14 h dziennie. Jest miłośnikiem podróży, do tej pory zwiedził ponad 80 Krajów. Na spotkaniu opowie nam o swoim doświadczeniu w biznesach które prowadzi.

FRYDERYK KARZEŁEK – BUSINESS EXPERT

Twórca słynnej szkoły „Sprzedaży Naturalnej” oraz autor „Deklaracji Praw Człowieka Myślącego”, „Dekalogu Komunikacji” oraz książki „Pieniądze są sexy”. Właściciel 10 spółek z sektora finansów. Na bazie swoich doświadczeń, powstał wykład biznesowy „Droga Do Finansowego Bezpieczeństwa”, w którym do końca 2016 roku uczestniczyło ponad 31.000 osób. Obecnie jest mentorem projektów EuroCash i Gry o milion.

Wiecej na stronie www.fryderykkarzelek.pl

INWESTYCJA

TWOJA INWESTYCJA

69 PLN z VAT*

networking

wykłady przerwy kawowe

*Promo do 5 kwietnia

 

99 PLN z VAT*

networking dla 2 os.

wykłady dla 2 os. przerwy kawowe dla 2 os.

*promo do 5 kwietnia

129 PLN z VAT*

networking strefa VIP

wykłady + przerwy kawowe

poczęstunek VIP

Książka „Pieniądze są sexy o wartości 40zł”

eleganckie okulary przeciwsłoneczne od paczepacze.pl

*promo do 5 kwietnia

 

Przejście do sklepu

KUPUJĘ BILET

DLACZEGO WARTO KUPIĆ BILET VIP?

Bilet VIP gwarantuje dostęp do kontaktów w strefie VIP (inwestorzy, Anioły biznesu, media, Prelegenci, przedstawiciele lokalnych samorządów, goście VIP).

Najczęściej zadawane pytania

CENNIK

Bilet możesz zakupić dokonując przelewu na Przelewy24 lub bezpośrednio na poniższe konto:

69zł/1os.

99zł/2os

129zł/VIP

Podane ceny obowiązują do 5 kwietnia 2017

Ceny zawierają VAT.

Aby otrzymać fakturę napisz na biuro@wielkawymianakontaktow.pl Rachunek bankowy mBank: 61 1140 2004 0000 3602 7508 6024 Katarzyna Dziubałka Madziarów 4 04-444 Warszawa Tytuł przelewu: Imię, Nazwisko, E-mail! MIASTO Tuż po wpłynięciu wpłaty na konto dostaniesz e-mail potwierdzający z informacjami organizacyjnymi.

PRZELEWY 24
E-mail z Przelewy24 jest potwierdzeniem Twojego udziału w wydarzeniu. Jeśli nie dostałeś potwierdzenie przelewu z Przelewy24, a pieniądze zostały pobrane z Twojego konta – Twój udział w wydarzeniu jest potwierdzony i dostaniesz informacje organizacyjne. W razie pytań napisz na: kontakt@projektliderka.pl
FAKTURA
Aby otrzymać fakturę podaj NIP przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego na Przelewy24. Możesz również napisać na biuro@wielkawymianakontaktow.pl w tytule podając FAKTURA oraz imię i nazwisko.    
Nie mogę uczestniczyć w wydarzeniu.
Ze względu na rezerwację sali i miejsca bilety nie podlegają zwrotom. Niewykorzystany bilet można przekazać innej osobie.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Partnerzy

Mam dla Ciebie BEZPŁATNY e-book

„53 Strategie na Super Efektywność”

oraz 3 BEZPŁATNE wideo niespodzianki!

Wszystko to zaraz po podaniu imienia oraz e-mail!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress