Audyt SEO

Zajmujemy się wykonywaniem audytów pozycjonowania dla stron i sklepów internetowych. Jeśli prowadzisz własny serwis www i zastanawiasz się, w jaki sposób zwiększyć jego konkurencyjność w wynikach wyszukiwania, skontaktuj się z nami. Starannie przeprowadzony audyt SEO to wstęp do skutecznej optymalizacji witryny oraz cenne źródło wiedzy na temat struktury strony i koniecznych do wprowadzenia zmian.

Zlecona nam analiza uwzględnia szereg elementów wpływających na ogólną ocenę strony internetowej oraz na jej pozycję w organicznych wynikach wyszukiwania Google. Dogłębna i szczegółowa analiza obejmuje zarówno ocenę serwisu od strony technicznej (poprawność kodu HTML, struktury, zastosowanych rozwiązań i narzędzi), jak i zawartości witryny, ze szczególnym naciskiem na jakość publikowanych treści, ich zgodność ze standardami SEO, nasycenie słowami kluczowymi i wiele innych czynników. Jeśli więc chcesz zlecić pozycjonowanie swojego portalu, wykonane przez nas badanie serwisu stanie się podstawą do wdrożenia optymalnych z punktu widzenia danej strony działań.

Korzyści płynące z audytu SEO

Z uwagi na fakt, że audyt ma charakter kompletny i szczegółowy, jego przeprowadzenie dostarcza zamawiającemu licznych korzyści. Najważniejsza z nich to precyzyjne zdiagnozowanie oraz wskazanie obszarów, wymagających natychmiastowej interwencji. Jednak ustalenie kolejności wykonywanych działań optymalizacyjnych, to niejedyna zaleta badania witryny. Po jego zakończeniu otrzymasz czytelny i merytoryczny raport, który w przystępny sposób podsumuje wszystkie wykonane przez nas czynności kontrolne. Dokument stanie się bazą do opracowania strategii pozycjonowania i optymalizacji serwisu oraz źródłem wiedzy o błędach i przyczynach niskiej pozycji strony w wynikach wyszukiwania.

Oprócz bezpośrednich korzyści płynących ze sporządzenia audytu warto również zwrócić uwagę na efekty, które będą konsekwencją działań SEO wykonanych w oparciu o przeprowadzoną analizę. Tutaj bezsprzecznie należy wymienić możliwość poprawy pozycji serwisu w wykach wyszukiwania na priorytetowe frazy, zwiększenie ruchu na stronie internetowej czy pozyskiwanie nowych użytkowników i klientów, przekładające się na wzrost sprzedaży.

Optymalizacja pierwszym krokiem do pozycjonowania

Kompleksowy charakter naszych badań audytorskich pozwala ustalić najlepszą dla danego przypadku strategię działań SEO. Skuteczne pozycjonowanie stanowi odpowiedź na wnioski zawarte w raporcie końcowym z audytu. Wdrażanie zmian – zarówno w strukturze i budowie strony, jak i w jej zawartości – wykonywane jest w kolejności od tych, które mają największy wpływ na indeksowanie i pozycję strony w wyszukiwarkach. Jeśli więc interesuje Cię wykonanie szczegółowej analizy posiadanej przez siebie strony www lub chcesz przygotować nowo stworzony portal do pozycjonowania, skontaktuj się z nami. Pamiętaj, że decydując się na współpracę w zakresie optymalizacji, zyskujesz atrakcyjne rabaty na audyt oraz nasze pozostałe usługi!