Reklamy Google

Reklamy Google

Oprócz projektowania stron www oraz usług SEO specjalizujemy się również w prowadzeniu kampanii linków sponsorowanych. Google Ads oraz inne formy płatnej promocji w internecie pozwalają osiągnąć spektakularny efekt promocyjny, znacznie szybciej niż pozycjonowanie czy optymalizacja strony. Jeśli chcesz zaistnieć w sieci i dotrzeć ze swoją ofertą do setek tysięcy osób zainteresowanych usługami firm podobnych do Twojej, zleć nam promocję już dziś. Płacisz tylko za efekt!

Płatna reklama Google prezentowana jest na samej górze wyników wyszukiwania w sekcji oznaczonej jako Linki Sponsorowane. To właśnie tam umieszczane są odnośniki do stron lub sklepów internetowych promowanych na określone zapytania i słowa kluczowe. Pozycjonowanie i optymalizacja stron również pozwalają wypracować czołową pozycję, jednak wymaga to znacznie większego wkładu pracy i jest procesem znacznie bardziej czasochłonnym. W przypadku Google Ads efekt jest natychmiastowy i gwarantowany – bez względu na zmiany algorytmu czy wiele innych czynników, które każdego dnia wpływają na zmiany pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania.

Google Ads oraz inne formy reklamy

Planując przeprowadzenie kampanii linków sponsorowanych, warto zdać sobie sprawę z faktu, że reklamy użytkownicy mogą oglądać nie tylko na stronie wyników wyszukiwania. Amerykański gigant oferuje całe mnóstwo usług oraz serwisów cieszących się globalnym zainteresowaniem milionów użytkowników na całym świecie. Najpopularniejsze z nich, jak YouTube czy Gmail również generują dodatkową przestrzeń reklamową – z gwarancją dotarcia do precyzyjnie określonej grupy odbiorców.

Czy wiesz, że liczba miejsc, w których możemy umieścić Twoją reklamę, przekracza 2 miliony? Specjalizujemy się w prowadzeniu kampanii Google Ads oraz pozostałych rodzajach marketingu internetowego z wykorzystaniem produktów oferowanych przez najpopularniejszą na świcie wyszukiwarkę. Oferujemy, m.in.:

 • reklamę w sieci wyników wyszukiwania – linki sponsorowane do Twoich stron na samej górze wyników wyszukiwania – żaden użytkownik z pewnością ich nie przeoczy,
 • promocję w Zakupach Google – jeśli sprzedajesz w internecie i chcesz wypromować oferowane przez siebie towary, kampania produktowa będzie najlepszym wyborem,
 • marketing w sieci reklamowej – reklama Twojej strony lub sklepu www pojawi się w milionach serwisów, blogów, aplikacjach mobilnych oraz innych miejscach, odwiedzanych przez Twoich potencjalnych klientów,
 • Google Ads w YouTube – publikuj swoje reklamy w najpopularniejszym serwisie multimedialnym na świecie,
 • reklamę w Gmail – zachęcaj użytkowników najpopularniejszej poczty elektronicznej na świecie do odwiedzenia Twojej strony, dzięki natywnym komunikatom,
 • kampanie Facebook Ads – reklamuj swoje usługi i produkty na najpopularniejszym portalu społecznościowym na świecie. Przyciągaj nowych klientów i twórz trwałe relacje z użytkownikami,
 • remarketing – twórz komunikaty reklamowe adresowane do osób, które w przeszłości skorzystały z Twoich usług i zachęć je do ponownych zakupów lub rezerwacji usług.

Korzyści z remarketingu

Jedną z najskuteczniejszych, lecz wciąż niedocenianych form marketingu w internecie jest remarketing, czyli sposób kierowania komunikatów reklamowych do osób, które już odwiedziły Twoją stronę, kanał na YT, pobrały aplikację mobilną lub wykonały dowolną, inną akcję. Pozostawione ślady aktywności pozwalają lepiej poznać preferencje i nawyki konsumenckie każdego użytkownika. Dzięki temu możesz kierować spersonalizowane reklamy do pojedynczych odbiorców lub grup. Najważniejsze korzyści, jakie daje remarketing to, m.in.:

 • możliwość jeszcze dokładniejszej personalizacji komunikatów reklamowych,
 • polecanie konkretnych produktów i usług osobom, które w przeszłości były nimi zainteresowane,
 • łatwiejsze nakłonienie użytkownika do kolejnych odwiedzin strony lub zakupów,
 • dotarcie do odbiorców za pomocą najpopularniejszych kanałów komunikacji (wyszukiwarka Google, reklamy Google, Gmail, YouTube).

Już dziś zamów wycenę kampanii Google Ads lub remarketingu. Przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę, w pełni odpowiadającą Twoim biznesowym celom, potrzebom oraz możliwościom.