Staż SEO

Interesuje Cię praca w dynamicznie rozwijającej się agencji interaktywnej? Chcesz doskonalić swoje umiejętności pod okiem najlepszych specjalistów w kraju? Aplikuj o staż i zostań częścią naszego zespołu SEO! Poznaj tajniki zawodu pozycjonera i bądź gotowy do podjęcia samodzielnej pracy w jednej z najbardziej przyszłościowych branż związanych z marketingiem internetowym oraz handlem w sieci.

Dla kogo jest staż SEO?

Z oferty stażowej mogą skorzystać wszystkie te osoby, które chcą związać swoją karierę zawodową z szeroko rozumianym marketingiem internetowym. Nasza oferta adresowana jest zarówno do absolwentów szkół średnich (liceów i techników), studentów oraz wszystkich tych, których interesuje staż pod okiem specjalistów. Efektem kilkumiesięcznego okresu stażowego jest zdobycie cennego doświadczenia oraz możliwość zasilenia naszego zespołu jako młodszy specjalista ds. pozycjonowania. Zdobycie pierwszego stopnia na drodze awansu zawodowego nie musi być trudne!

Osoby, chcące podjąć staż na stanowisku specjalisty SEO powinny charakteryzować się umiejętnością pracy w zespole, wyróżniać dobrą samoorganizacją, a także nie mieć problemów z pracą w trybie wielozadaniowym. Wszystkie te (oraz wiele innych) umiejętności będziesz mógł doskonalić jako stażysta pod okiem doświadczonych ekspertów od pozycjonowania i optymalizacji stron www. W trakcie odbywania kilkumiesięcznego stażu przyszły pracownik:

  • poznaje i uczy się prawidłowej obsługi istotnych z punktu widzenia SEO narzędzi (m.in. Google Analytics, SurferSEO, Semstorm),
  • poznaje zasady doboru słów kluczowych i techniki badania ich konkurencyjności,
  • uczy się analizować widoczność strony w sieci, korzystając z wyżej wymienionych narzędzi,
  • aktywnie uczestniczy w procesie link-buildingu,
  • analizuje działania konkurencji,
  • doskonali swoje zdolności oraz wyrabia nowe umiejętności w zakresie niezbędnym do przyszłej pracy na samodzielnym stanowisku.

Powierzone im zadania stażyści wykonują pod okiem doświadczonych specjalistów SEO, których wsparcie i pomoc bywają bezcenne. Po kilku miesiącach odbywania stażu, młody pracownik może ubiegać się o stanowisko młodszego specjalisty, który we współpracy z pracownikami wyższego szczebla realizuje powierzone mu działania w zakresie pozycjonowania oraz optymalizacji stron internetowych.

Tym, co odróżnia naszą agencję od konkurencyjnych firm, jest partnerskie traktowanie naszych stażystów. Dokładamy wszelkich starań, by każda nowa osoba w naszym zespole czuła się komfortowo i mogła realizować swoje zawodowe plany ze świadomością, że jest częścią zgranego i szanującego się zespołu. Oprócz przyjaznej atmosfery gwarantujemy także możliwość pracy przy atrakcyjnych i nieszablonowych projektach. Dzięki temu, decydując się na staż w naszej firmie, z pewnością zdobędziesz bogate doświadczenie zawodowe!